Obchodní Podmínky               
Logo

osladíme pracovní
den vám i vašim klientům


restauracím i kavárnám, firmám i pro catering...

Telefon: +420 604 142 331


Naši věrní zákazníci


Děkujeme všem našim partnerům za důvěru a opakované objednávky.
Jsme rádi že všem tak chutná a můžeme je překvapovat novými druhy
FinMason Europe, s.r.o.

"S paní majitelkou se známe již delší dobu a všechny dortíky, které pro naši firmu připravila byli vždy výborné a vždy se po nich jen zaprášilo. Dokonce i naši kolegové v USA si velice pochvalovali její cheesecake a ti to mohli porovnat s Cheesecake Factory v USA. "

Marek Veselý, CTO and General Manager at FinMason, Inc.
Slevomat

"Absolutní bomba, nejlepší cheesecake, co jsem kdy jedl, doporučuji slaný karamel."

Tomáš Rusnák, Teamleader obchodu Praha, Slevomat
Scott & Weber s.r.o.

"S firmou Domácí Cheesecake spolupracujeme v rámci firemních akcí pořádaných v průběhu celého roku. Většinou se z naší strany jedná o akce tématické, tedy například Vánoční večírek, Valentýnské posezení či Halloweenská party. Na firmě Domácí Cheesecake jsme tedy především ocenili jejich širokou nabídku, díky které jsme cheesecakeky mohli obměňovat, a zároveň tématicky sladit s danou akcí – vyzkoušeli jsme tudíž například perníkový, valentýnský nebo haloweenský oreo cheesecake. Se všemi byli klienti nadmíru spokojeni a žádají si je i na následujících akcích!"

Markéta Kodetová, Center Manager , Scott & Weber s.r.o.
Casenet Europe, s.r.o.

"Cheesecaky objednáváme na hromadné oslavy narozenin a jsou skutečně výborné, zejména slaný karamel a cheesecake s čerstvým ovocem se těší veliké oblibě."

Jan Sequens, Director of Performance Engineering in Casenet Europe at Casenet, LLC

Pro firmy a catering


Meeting s klientem?


Nic neprolomí ledy tak, jako dobrý dezert k malému espressu. Sladké uvolňuje ty správné endorfiny a pak i váš klient bude pozitivně nalaďen. Objednejte si naše super mini cheesecaky. Měří v průměru pouhých 4,5 cm a jsou tak ideální jako malá pozornost pro klienta. Pro objednávky a více informací nás kontaktujte.


Finger Food


Chcete zaujmout vaše známe, partnery či klienty? Naše super mini cheesecakes jsou tou pravou volbou pro vás. Vybírat můžete ze všech aktuálních druhů ať už ve velikosti super mini (4,5 cm) na obrázku, nebo mini (6 cm) a lze tak namíchat víc chutí, které potěší určitě každého.


Catering


Čeká vás velká akce s klienty? Máte na starosti catering pro filmový štáb nebo potřebujete pohoštění pro účastníky konference nebo odborné snídaně? Či máte jiné přání? Jsme pro vás schopni připravit nabídku na míru. Kontaktujte nás.


Kontakt a objednávkyChcete Domácí cheesecake na poradu, oslavu narozenin nebo jen tak do práce?

Jste restaurace, kavárna, cateringová firma či plánujete velkou akci?

Dejte nám o sobě vědět pár detailů a my vám rádi sestavíme nabídku přímo na míru.
Firemní ceník na vyžádání.

Telefon: +420 604 142 331
Email: info@domaci-cheesecake.czNapište nám