Obchodní Podmínky               
Logo

poctivě a s maximální péčí

Každý Cheesecake je jedinečný a věnuji mu maximalní péči jako kdybych jej dělala pro sebe. Vždy se snažím, aby to byl právě on na který si vzpomenete, jakmile dostanete chuť na něco sladkého.

 • Jak to celé vzniklo?

 • Pečení mě baví od malička, i když jsem se až donedávna věnovala jinému oboru

  Už jako malá se pouštím do pečení a peču všechno co se dá. Někdy z toho maminka neměla moc velkou radost, ale když ono mě to tak bavilo. Pekla jsem i po přestěhování se do Prahy a to můj příběh teprve začíná. Máma tam nebyla a já si svůj "styl" musela najít sama. Ale máma mě v tom nenechala a byla i s recepty vždy na telefonu :)

 • Osudová návštěva velkého jablka

  Miluji cestování a nejspíš i jako vy, moc ráda ochutnávám to nejlepší z místní gastronomie. Můj sen byla cesta do New Yorku a tam jsem poprvé ochutnala chuť toho správného cheesecaku. Okamžitě jsem věděla, že tuto jedinečnost chci mít i tady.

 • Doba zkoumání

  Ihned po návratu se pouštím do hledání a zkoumání toho "pravého" cheesecaku. Chodím do kaváren, cukráren a restaurací, navštěvuji festivaly a prostě zkouším vše co má na sobě napsáno cheesecake. Málem jsem z toho ztloustla.:)

 • Jdu do toho!

  Jen co jsem se ujistila v tom co je a co není ten "pravý" cheesecake, pouštím se do toho. Zkoumám i staré a nové recepty, hledám ty nejlepší suroviny, peču, zkouším, vymýšlím a pořád dokola, dokud nejsem spokojená s výsledkem. Domácí cheesecake je na světě!

 • Šťastné číslo 17

  Reakce na sebe nenechali dlouho čekat. Již po několika oslavách a akcích mi bylo jasné, že to bude láska na dlouho a že se do toho budu muset pustit naplno. Sedmnáctka mě provází celý život a tak není překvapením, že založení mé firmy vyšlo na datum, kde se také vyskytuje. 17.7.2017. Jen škoda, že není 17 měsíců.:)

 • a hlavně ta chuť...

  Firma byla založena teprve nedávno, ale od prvního momentu chci, aby moji zákazníci byli spokojení a vraceli se k mě. Vždy se snažím pro své zákazníky vytvořit ten nejlepší cheesecake, aby to byl právě on na který si vzpomenou, jakmile dostanou chuť na něco sladkého. Doufám, že budete mít při jeho ochutnání stejný zážitek, jako já v mém milovaném New Yorku.

Je tohle ten pravý Cheesecake?


Věřím, že ano. Ve chvíli kdy se ho chystám upéct, hledám ty nejlepší lokální a sezónní ingredience. Veškeré suroviny vždy vybírám tak, aby splňovaly tři hlavní zásady: Čerstvost, kvalitu a chuť.

Vyroben pouze z kvalitních surovin,
dle vlastní receptury.
Denně pro vás vybíráme ty nejlepší suroviny, tak aby splňovali tři hlavní zásady: čerstvost, kvalitu a chuť.
MASCARPONE

Naše nejdůležitější surovina, proto si na výběru dáváme opravdu záležet. Vybíráme ten nejkvalitnější jemný krémový italský sýr vyráběný z pravé smetany.mascarpone

VANILKOVÁ ESENCE

Jen ta nejlepší z Madagaskaru, používáme vanilkovou esenci, kdy jedna lžička znamená jeden vanilkový lusk, s velmi lahodnou a exkluzivní chutí.mascarpone

CUKR

Třtinový cukr používáme té nejlepší kvality na našem trhu.cukr

VEJCE

Vybíráme kvalitní, zdravé a štastné vejce od šťastných slepiček :-)vejce

OVOCE

Ovoce ideálně domácí z vlastní zahrádky nebo od farmářů. Pokud používáme čerstvé, používáme zásadně sezónní ovoce, opět tak můžeme zaručit skvělou chuť.vejce

SUŠENKY

Na základ našeho cheesecake používáme různé druhy sušenek. Od máslových, čokoládových přes celozrnné, bezlepkové až po dnes velice populární Oreo sušenky. Také vyrábíme vlastní sušenky a domácí perníček pro naše sezonní kousky.susenky

Novinky


Podzimní novinky 🍁


Stracciatella cheesecake naše stálá novinka pro čokoholiky :) doporučujeme vyzkoušet. A vrací se nám zpět naše podzimní edice Rakytníkový cheesecake plný vitamínů, opět jen na omezenou dobu.
Slavíme narozeniny! Dne 17.7.2018 nám bude 1.rok.❤


Díky vám a vaší úžasné podpoře můžeme oslavovat a jsme vděční, že vám náš Domácí Cheesecake tolik chutná a dělá tolik radosti. Moc děkujeme!
Vytvořili jsme pro vás speciální narozeninovo-letní edici “Kyti” a slevu 17% na objednávky zadané v období 17.7.-22.7.2018
S Láskou ❤
Domácí Cheesecake
Naše letní novinky!


Přivítejte léto s námi a ochutnejte naše letní novinky Malinový cheesecake a Passion Fruit cheesecake. Máme je jen chvilku a už teď patří mezi naše i vaše top!
Velikonoce a Jaro se blíží!


Do mnoha domácností prý koledníci vůbec nedorazili – našli je, jak sedí pospolu a vychutnávají si cheesecaky ;-)


Valentýn se blíží, máme pro vás překvapení!


Krásné Valentýnské mini srdíčka, díky kterým se do vás jistě zamiluje :-) Nečekejte dlouho, budou v nabídce jen do konce února...


Psali o nás na novinky.cz ...

Krátká reportáž z Prague Cake festival 2017
Děkujeme všem návštěvníkům festivalu Prague Cake festival, obzvláště těm kteří se opakovaně vraceli :-)

Koukněte na rozhovor na novinky.cz

Halloweensky cheesecakeVánoce se blíží...

Máme pro vás novinku, Perníkový vánoční cheesecake
Těšíte se na vánoce ? :-) K vánocům rozhodně patří perník a proto jsme pro vás připravili tento vánoční cheesecake.
Z domácího perníku, který je samozřejmně opět pečen s láskou.Domácí perník

Domací pernikPragueCakeFestival

Přijďte se na nás podívat 11.11.2017
Budeme tam! A už teď pro vás připravujeme nové druhy Domácího CheesecakeStranky festivalu zde

PragueCakeFestival

cheesecake imageNapadlo vás něco?Přispějte i vy do našeho příběhu a napište nám jaký cheesecake byste chtěli ochutnat - jaký máte nejraději? Z vašich nápadů vybereme ten nejlepší a ten zrealizujeme jako naši novinku.NAPIŠTE NÁM